Kaszki helpa, czyli gotowe do spożycia pożywne posiłki dla dzieci i dorosłych

Pierwszym posiłkiem w ciągu dnia jest śniadanie, które powinno być bogate w wiele składników odżywiających nasz organizm. Dobrze przygotowany posiłek doda nam sił, energii i zdrowia. Często jesteśmy zabiegani i przytłoczeni, co nie sprzyja dobrze przygotowanemu posiłkowi. Jednym z prostych sposobów na uniknięcie niedoborów żywieniowych jest zaopatrywanie się w łatwo dostępne składniki biologiczne, które zapewnią nam kaszki helpa.

Dlaczego kaszki helpa to przydatna opcja?

Gdy przygotujemy kaszę, jak najszybciej zasiądziemy do stołu. Stosownie dobrane składniki zaspokoją nasz głód i odżywią nasz organizm. Wyżywimy siebie, nasze dzieci, mężów, żony i dziadków niemal natychmiast. Warto zauważyć, że kaszki helpa są to grubo zmielone ziarna z owocami i innymi smacznymi dodatkami. Wystarczy lekko rozgotować kaszę w wodzie lub innym płynie (mleko, bulion warzywny). Dla niemowląt, które piją mleko modyfikowane z mieszanki w proszku, należy ugotować kaszkę w wodzie, ostudzić i wymieszać z przygotowanym mlekiem.

Komu warto polecić kaszki helpa?

Kaszki helpa są odpowiednie dla niemowląt do 6 miesiąca życia. Ten smaczny fast food przypadnie do gustu również przedszkolakom, dzieciom w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłym. Kaszę tę możemy otrzymać w każdym wieku. Jak sama nazwa wskazuje, jest to ulga od głodu i braku czasu. Są one wykonane z różnych składników. Są to kaszki:

  • owsiane,
  • gryczane,
  • jęczmienne (proso), itp.

Spodobają się najbardziej wybrednym smakoszom, ponieważ ich składniki są tak doskonałe, że nikt nie może się im oprzeć.

Kaszki helpa. Jaką kaszkę wybrać?


Małym dzieciom wprowadzamy kaszki helpa pomału i z jednego składnika. Kiedy nie ma ani jednej reakcji alergicznych, dodajemy kolejne mieszanki, starając się włączyć do mieszanki maksymalnie jeden nowy składnik. Dotyczy to również starszych dzieci, które mogą być uczulone na wiele pokarmów. Nastolatki i dorośli prawdopodobnie zostali przetestowani pod kątem tego, które ziarna mogą jeść, a których powinni unikać. Przeglądając opakowania kaszek helpa bio, mieliśmy ochotę kupić wszystkie rodzaje kaszek ze względu na bardzo ładną szatę graficzną. Do papierowej torebki dołączona jest etykieta z wizerunkiem zwierzęcia. Zgodnie ze składem, będzie lis, kurczak, kociak, jeż i wiele innych. Zaleca się przechowywanie kaszki w pudełku z wizerunkiem kameleona, w którym znajdują się pojedynczo zapakowane owoce i liofilizowane warzywa. Każdy z nich ma inny kolor. Po dodaniu do kaszki nabierają koloru. Dzięki temu możemy codziennie jeść różne kolory i smaki.